Posts

Showing posts from October 23, 2010

Çocuk projeleri Proje olmayan Çocuklar...

Yakın arkadaşım Sema'nın bana çocuğunun oyun oynaması ve malum apartman çocuğu olarak sıkıntılarını yenememesinden dert yanıyordu. Bana kendi çocuklarım için neler yaptığımı soruyordu.
Bende bu hususta Sevgili Meltem ve Ayça' dan sıklıkla esinlendiğimi ve ufkumu genişlettiklerini itiraf ediyorum.
Bu konuda da kendimi revonasyona sokmam gerektiğini, planlama ve Ar-Ge çalışmalarına yenilerini eklemem gerektiğini farkettim.Şu sıralar oğlumun okula gitmesi ve iki çocuğun hastalıkları ile uğraştığım için ertelenen şeylerdendi. Birde şu mevsim dönümlerine adapte olmak benim için gerçekten çok zor.
en kısa zamanda bu konu ile ilgili bir projeyle döneceğimin de haberini vermiş olayım...
Bir de Sabiha Paktuna Keskin'in çocukların yeteneklerini keşfetmek için yazdığı kitabı linki tıklayarak ücretsiz edinebilirsiniz.

Refresh post!

Image
Uzun zamandır üzerimdeki pası kiri atamadım. Ama vakit silkinme vaktidir, yazıları düzene sokma zamanıdır... çok zamandır yazmadığım için, yazıp yazıp siliyorum. Eşimin kız kardeşinin, kardeşimizin resmi nikâh töreni yapılmıştı. Yazdan beri düzenli olarak yazamadığım için şimdiye kaldı yazmalar. En önemli kısmı ise tebriklerimi buradan sunmamış olmam.... Zade ve Enes' e ömür boyu mutluluklar diliyorum.