Posts

Showing posts from December 2, 2008

Denizbisikleti nin maceraları...

Image
Eşimin işlerini ayarlamasıyla, erkenden Afyon/Dinar yollarına düştük. 29/12 gecesi, sabaha karşı yola çıkacaktık. Fakat Akif Eren beyin uyumaması ve dolayısı ile bizi de uyutmaması sebebiyle 02:30 sularında yola çıktık.

Böylece o gece uykusunu uyurken yolu epey kolaylamış olacaktık. (Akif Eren araba yolculuğundan hiç hoşlanmıyor da.) Hem de uyandıktan sonra dönüşümlü araba kullanarak ikimiz de fazla yorulmamış olacaktık.

Öyle de oldu çok şükür.

Buraya dair yazacak çok şey var fakat bilgisayarımın internet ayarlarını biran evvel halletmem gerekiyor. Teknik bir iki konu işte.

Konuyu değiştiriyorum ve hoooop

İşte size bir soru.

"Bu fotoğraftaki şey ne olabilir???"

Banyo Tasarımında Son Nokta.

Image
Ne zamandır banyo tasarımlarını araştırıyordum. Fakat sizlere sunacak kadar enteresan, yaratıcı ve farklı tasarımlar bulamıyordum.İşte bir kaç örnek.Osmanlı esintilerinin yansıtıldığı çalışma benim ayrıca çok hoşuma gitti.Hare Tasarımının çalışmalarını ise Maison Francaise sayesinde tanıdım.En büyük favori ise dergide de tanıtılan bu fotoğraf. Kurna adı verilen tasarımda Tanju Özelgin'in imzası var. Kurna suyun akışından ilham alınarak tasarlanmış bir ürün.
www.haretasarım.com'da daha fazlasını da bulabilirsiniz. Çok güzel pano örnekleri ve banyo tasarımları da mevcut.

İnşaallah siz de beğenirsiniz...
Sevgiler...